SEVKİYAT VE TESLİMAT

Sevkiyat:


Sipariş onayı mailinizin gönderilmesiyle birlikte, ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo Şirketine verilir.


Teslimat:


Ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz … Kargo ile sizin belirttiğiniz adrese teslim edilecektir. Teslimat süresi,Sipariş onayı mailinin gönderilmesinden sonra en geç 7 (yedi) iş günüdür. Ürünler, Kargo şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.


Kargo Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Ürün, Alıcı'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu tutulamaz.
Teslimat problemleri yaşanmaması için sevkiyat bilgilerini tam ve eksiksiz doldurmanız, teslimat yapılacak adreste bulunmanız önemle rica olunur.

Sürat kargo firmasına ulaşmak istediğiniz taktirde 0850 202 0 202 nolu numaradan çağrı merkezini arayabilir veya Mahmutbey Mah. Soğuksu Cad. No: 31 Bağcılar/İSTANBUL adresinden destek alabilirsiniz.
Yurtiçi kargo firmasına ulaşmak için 444 99 99 nolu numarayı arayarak yada www.yurticikargo.com adresinden destek alabilirsiniz.

Zarar görmüş paket durumunda;


Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer Kargo Şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride vardır. Paket Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir. Müşteri Hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.


  • ISTANBUL, TR
  • +00-01-2345 999
  • info@taytsepeti.com
  • 8:00 am - 8h30 pm, everyday

Tüm Hakları Saklıdır. 2015-2017 taytsepeti.com