Sepet 0
Ürün alışveriş sepetinize başarıyla eklendi
Adet:
Toplam
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır. Sepetinizde 1 ürün bulunmaktadır.
Toplam ürünler
Toplam kargo  Belirlenecek
Toplam
Alışverişe devam et Ödeme adımına geçin

Haberler

2017 Tayt Modelleri Oldukça İddialı!

2017 Tayt Modelleri Oldukça İddialı!

2017 tayt modelleri ile ilgili bilmek isteyeceğiniz en özel bilgileri sizler için bugünkü yazımızda derledik.

Yıla damgasını vuran tayt modelleri neler olacak? Hangi renkler, 2017 tayt modasında hüküm sürecek? Taytlarda kullanılacak kumaş türleri nelerdir? Hepsi ve daha fazlasını sizin için bir bir tüm detayları ile bu yazımızda aktarıyoruz.

Read more ...

Yüksek Bel Tayt Modası

Yüksek Bel Tayt Modası

90’lıların başında, modacıların o tarihlerde “yeni moda akımı” olarak başlattıkları yüksek bel pantolon modası, 2015 yılına güncellenerek, yüksek bel tayt olarak gelmiştir. Bayanlar neden pantolon değil de tayt tercih ediyor? Sorusunun cevabını bir önceki yazımızda sizlerle paylaşmıştık. Kısaca özet geçecek olursak; fit görünüm, bacak boyu, esneklik ve rahatlık vb.

Read more ...

Kadınlar Neden Tayt Giyer ?

Kadınlar Neden Tayt Giyer ?


Günümüzde Online Marketlerin, yani E-Ticaret sitelerinin de bir bir artması sebebiyle müşterilerimizin hangi ürünü beğenirse kolaylıkla elde edebilmesini sağladı. Sosyal medyanın yaygınlaşması ile beraber Moda dünyanın neresinde olursa olsun daha takip edilebilir hal aldı. Moda gittikçe insanların daha rahat kıyafetlere yöneltti, artık dünyadaki birçok ülkede kültürel kıyafetler yerini global kıyafetlere bıraktı. Hindistan kökenli Yoga’nın ve sporcuların kullandığı bir kıyafet olan TAYT, günlük hayatımızda da yerini almaya başladı. Moda ve Tayt birleşince artık durdurulamaz bir moda akımı oluştu. Bizlerde boş durmadık! Taytın moda adını yarattık, TaytSepeti!

Read more ...