Sepet 0
Ürün alışveriş sepetinize başarıyla eklendi
Adet:
Toplam
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır. Sepetinizde 1 ürün bulunmaktadır.
Toplam ürünler
Toplam kargo  Belirlenecek
Toplam
Alışverişe devam et Ödeme adımına geçin

Neden Yüksek Bel Tayt ?

Neden yüksek bel tayt?

Bacak boyunuzu uzun gösterir, ki altına birde topuklu giyerseniz daha da uzun gösterecektir. Gelin yüksek bel tayt modasının ne kadar genişlediğini beraber inceleyelim.

Yüksek bel ispanyol paça tayt , ve tabiî ki ona en çok yakışan topuklu ayakkabı! İspanyol paça tayt topuklunuzu kapatır, yüksel bel olması belinizi toplar ve bacak boyunuzu uzun gösterir. Ürünün pantolon değil de tayt olması kalçanızı toparlar ve sanki 3-6 aydır spor salonuna gidiyormuşçasına fit görünmenizi sağlar.

Yüksek bel spor tayt , spora giden her insan zayıf olmak zorunda değil. Yeni başlayanlarda biraz basen,  az göbek olabilir bu çok normal. Ama bu sizi salonlardaki bakışlardan rahatsız edebilir. Yüksel bel tayt spor yaparken hem fit görünmenizi sağlar, hem de basen ve göbek bölgenizi sıkılaşmış görünüme kavuşturacağı için rahatsız edici gözler yerini ilgili gözlere bırakacaktır.

Yüksel bel pantolon tayt , her ne kadar tayt 2015 & 2016 modasına damga vurmuş olsa da, ben pantolondan vazgeçemem mi diyorsunuz? Sizlerde düşündük. Kot pantolonun eskide kalmışlığını ve o kalın, sizi hareket kabiliyeti anlamında zorlayan kumaş yapısını tamamiyle değiştirdik! Sizlere yüksek bel pantolon taytlarımızı sunuyoruz. Yüksek bel pantolon tayt, görünümü itibari ile kot pantolon görüntüsünü verir, sizi daha çok sarar, kalçanızı ve bacaklarınızı toplayarak dik gösterir.

Yüksek bel  fermuarlı tayt , tüm bu yüksel bel modasının 2016’da patlayacak olan son güncellemesi! Fermuar detayı ile geri dönen ve artık hiç eskimeyeceğini belli etmiş olan yüksek bel femuarlı tayt! Her zamanki artılarının yanına fermuar detayı ile yeni bir imza ekliyoruz!

Taytın moda adı, Türkiye’nin en büyük tayt mağazası Tayt Sepeti olarak, modanın, güncel trendlerin hatta dolabınızın takibindeyiz! Sizde geri kalmamak için takipte kalın, esen kalın, moda ile beraber kalın, hoşça kalın :):)

Yorumunuzu Bizimle Paylaşın!

E-Posta adresiniz paylaşılmaycaktır..