Sepet 0
Ürün alışveriş sepetinize başarıyla eklendi
Adet:
Toplam
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır. Sepetinizde 1 ürün bulunmaktadır.
Toplam ürünler
Toplam kargo  Belirlenecek
Toplam
Alışverişe devam et Ödeme adımına geçin

Yüksek Bel Tayt Modası

Yüksek Bel Tayt Modası

 

90’lıların başında, modacıların o tarihlerde “yeni moda akımı” olarak başlattıkları yüksek bel pantolon modası, 2015 yılına güncellenerek, yüksek bel tayt olarak gelmiştir. Bayanlar neden pantolon değil de tayt tercih ediyor? Sorusunun cevabını bir önceki yazımızda sizlerle paylaşmıştık. Kısaca özet geçecek olursak; fit görünüm, bacak boyu, esneklik ve rahatlık vb.

 

İşte eskilerden bir görüntü, sizce de eski değil mi?

 

Gelelim konumuza.. Neden yüksek bel taytlar moda oldu? Moda aslında kendini tekrar eden bir algıdır. Her sene aynı ürün çıkmaz, aynı makyaj tonları damgasını vurmaz, aynı çantayı yıllarca satamazsınız. Bunu güncelleyerek, günümüze entegre etmek zorundasınız. Yüksek bel modası, neden başladı? Bol pantolonlar fiziğinizi belli etmez, aksine kapatır. Peki günümüzde fiziği ile ön plana çıkmak moda iken, nasıl olurda yüksek bel pantolonlar kullanılmaz? Sorunun cevabı çok açık, ESKİDENDİ.

 

İşte tam da burada moda araya giriyor!

Güncelleyerek günümüze entegre ediyor. Yüksel bel modası tekrar sahnelerde! Ama yeterli değil, insanlar pantolonlardan sıkıldı, daha özgür, daha rahat bir şeyler arıyorlar.

Taytlara da uygulayın!

 

Şortlara da uygulayın!

 

Hatta eteklere dahi uygulayın.

Yorumunuzu Bizimle Paylaşın!

E-Posta adresiniz paylaşılmaycaktır..